SOLÁRNÍ SYSTÉMY - Fotovoltaické panely

 SOLÁRNÍ SYSTÉMY BRNO

Nabízíme komplexní servis v oblasti realizace solárních systémů a klimatizací.
 SOLÁRNÍ SYSTÉMY BRNO

SUNBIT EASY

Fotovoltaické elektrárny SUNBIT EASY jsou navrženy jako jednodušší systémy pro domácnost. Systém je řešen v 1 nebo 3 fázovém provedení s možností využití přebytků do teplé vody. Měnič je standartně vybavený monitorovacím systémem připojitelný přes WI-FI.

 SOLÁRNÍ SYSTÉMY BRNO

SUNBIT HYBRID S

Fotovoltaické elektrárny SUNBIT HYBRID S se využívají především s menší nebo průměrnou spotřebou el. energie. Systém je řešen v 1 nebo 3 fázovém provedení s možností využití přebytků do baterií nebo teplé vody. Měnič je standartně vybavený monitorovacím sys. připojitelný přes WI-FI.

 SOLÁRNÍ SYSTÉMY BRNO

SUNBIT HYBRID M

Fotovoltaické elektrárny SUNBIT HYBRID M jsou nejčastější volbou pro rodinné domy. Systém je řešen v 1 nebo 3 fázovém provedení s možností využití přebytků do baterií nebo teplé vody. Měnič je standartně vybavený monitorovacím sys. připojitelný přes WI-FI.

 SOLÁRNÍ SYSTÉMY BRNO

SUNBIT HYBRID L

Fotovoltaické elektrárny SUNBIT HYBRID L jsou řešením pro náročnější domácnosti. Systém je řešen v 1 nebo 3 fázovém provedení s možností využití přebytků do baterií nebo teplé vody. Měnič je standartně vybavený monitorovacím sys. připojitelný přes WI-FI.

SNIŽTE SI NÁKLADY NA ELEKTRICKOU ENERGII A ZÍSKEJTE DOTACI

Získejte dotaci ve výši až 200 000,-Kč. Dosáhnéte energetické nezávislosti. Na klíč po celé ČR. ​
POLITIKA KVALITY
Jsme držitelem všech potřebných oprávnění a certifikátů pro námi provozované činnosti a splňuji všechny normy a standardy Evropské Unie.
S