SOLÁRNÍ SYSTÉMY - Klimatizace


Nabízíme komplexní servis v oblasti realizace solárních systémů a klimatizací.




 KLIMATIZACE BRNO

Mobilní Klimatizace

Tento typ klimatizací jsou velmi hlučné a nepraktické, používají se hlavně v prostorech, kde nelze usadit venkovní jednotka. Mají vysokou spotřebu elektrické energie a nízký chladící výkon. Výhodou mobilních klimatizacích jsou jako jeden celek, nemají venkovní jednotku. Je třeba stavebně vybudovat výdech o velkém průměru, nebo vzduch vypouštět otevřeným oknem. Pak ovšem chladíte teplý vzduch přicházející zvenku.

 STROPNÍ KLIMATIZACE BRNO

Stropní klimatizace

Klimatizační jednotky mají 4 výdechy vzduchu do každého směru, tím se rychleji stejnosměrně vychladí(vytopí) daná místnost a ovládají se pomocí nástěnného ovladače nebo dálkového ovladače. Lze je instalovat do kazetových, dřevěných nebo sádrokartonových stropů, většina jednotky je zapuštěna a uvidíte jenom rám klimatizace. Stropní klimatizace se používají zejména ve firmách, kancelářích nebo komerčních prostorech, ale také v obytných domech. Tento typ klimatizace patří mezi dražší jednotky, ale větší účinností vychladit(vytopit) objekt.

NÁSTĚNNÁ KLIMATIZACE BRNO

Nástěnné klimatizace

Nástěnné klimatizační jednotky jsou nejčastěji montovanými klimatizacemi s nízkou spotřebou energie. Každá jednotka má vlastní dálkový ovladač, nebo se ovládají chytrým telefonem pomocí aplikace, ovládat jednotku můžete odkudkoliv mimo váš domov. Jsou vhodné pro řešení klimatizace a vytápění jak rezidenčních (bytových) tak komerčních prostorů. V každé kategorii se nacházejí jednotky velmi sofistikované vybavené řadou nadstandardních funkcí ale také jednotky vhodné pro méně náročné uživatele.

Splitová x Multisplitová



Splitová klimatizace: skládá se z vnější a vnitřní jednotky, tento typ jednotek muže mít jenom jednu vnitřní jednotku.
Multisplitová klimatizace: skládá se z 1 vnější jednotky a až 5 vnitřních jednotek nebo použití větší venkovní jednotky, která snese více vnitřních jednotek než 5 vnitřních jednotek.

Používá se hlavně v hotelech, penzionech atd. Každá vnitřní jednotka je propojena s venkovní jednotkou. Výhodou je chlazení(topení) více místností pouze z 1venkovní jednotky.


POLITIKA KVALITY
Jsme držitelem všech potřebných oprávnění a certifikátů pro námi provozované činnosti a splňuji všechny normy a standardy Evropské Unie.